Site icon Ģimenes Ekoloģijas institūts

Komplekts “Zīdīšana un auglības atgriešanās pēc dzemdībām”

Kategorija


Kursa norises laiks: Pieejams jebkurā brīdī.

Materiālu komplekts – lekcijas “Zīdīšana un auglības atgriešanās pēc dzemdībām” ieraksts un izdales materiāli (prezentācija un mācību cikla grafiki kopīgai interpretācijai).

Lekcijā tiek skartas zīdīšanas priekšrocības un arī iespējamām grūtības un tas kā radīt priekšnosacījumus veiksmīgai zīdīšanas pieredzei. Ar zīdīšanas ieradumiem ir arī cieši saistīta auglības atgriešanās pēc dzemdībām.

Lekcijā iepazīsiet to, kā sieviete var atpazīt tuvojošos ovulāciju un apgūsiet auglības atpazīšanas metožu pamatus pēcdzemdību periodu laikā, kopā analizējot mācību cikla grafikus.

Mērķauditorija: Sievietes zīdīšanas periodā, kad vēl nav sagaidīta ciklu atjaunošanās.

Vadītāja: Baiba Stikute, vecmāte, dūla, AAM instruktore.

 

! Svarīgi! Piesakoties kursiem, Jūs piekrītat, ka Ģimenes Ekoloģijas institūts (ĢEI) izmantos Jūsu datus datu apstrādei, lai varētu veiksmīgi organizēt kursus un saziņu ar Jums. Jūsu dati tiks glabāti ĢEI tik ilgi, kamēr kurss, kurā piedalāties, ir aktīvs (ieskaitot pagarināto lietojuma laiku tiešsaistes kursiem). Jums ir tiesības jebkurā brīdī lūgt izdzēst Jūsu datus un tādējādi arī izstāties no apmācības, sazinoties ar Ģimenes Ekoloģijas institūtu.

PIETEIKŠANĀS

Tickets

Ticket Type Price Spaces
Komplekts "Zīdīšana un auglības atgriešanās" 20.00€

Registration Information

Exit mobile version