Site icon Ģimenes Ekoloģijas institūts

Atsauksmes

Uz kursiem nācu, lai uzzinātu kā darbojas auglības atpazīšanas metode, kas notiek ar mani dažādos cikla posmos, kā tā var palīdzēt ieņemt bērnu. Pēc kursiem pilnībā mainījās domāšanas veids par norisēm cikla laikā. Kursi ir devuši stabilu pamatu par visu to, ko vēlējos uzzināt (pirms tam tas ir bijis vai nu saraustītas, vai nepilnīgas, vai nepareizi interpretētas informācijas veidā). Man ir prieks, ka vīrs mani izprot daudz smalkāk, mums ir abpusēji daudz dziļāks skats uz šīm lietām. Ļoti mainījās uztvere par uzturu.
Inga.

 

Vēlējos pilnveidot savas zināšanas par šo metodi, kā arī satikt cilvēkus, kuriem ir līdzības vērtības kā man. Mana pārliecība, ka šī metode, lai plānotu ģimenes pieaugumu ir vispareizākā (visekoloģiskākā, visērtākā, visekonomiskākā un laulātā pāra attiecībām vislabvēlīgākā) dzelžaini nostiprinājās.
Ella.

 

Vēlējos uzzināt kā dabiskā veidā iepazīt savu auglību. Tagad mācos novērot savu auglību, un izrādās, ka pie reizes iegūstu informāciju par savu veselības stāvokli, veselīgu dzīvesveidu, instrumentus, kā uzlabot savu veselību dabiskā ceļā, uzzināju arī dažādas psiholoģiskās nianses. Daudzveidīgās tēmas palīdzēja sevi labāk iepazīt.
Astra.

 

Vairākus gadus studējusi un pētījusi šo tēmu par ģimenes plānošanu saskaņā ar dabu, Dievu un anatomiju, un pēc desmit gadiem man beidzot bija iespēja uzzināt atbildes uz aktuāliem jautājumiem. Lekcijas vienkārši iedvesmojošas. Ikdienā esmu kļuvusi vairāk pārliecinātāka par to, kā jāplāno ģimene un iepazinu savu organismu.
Lilija.

 

Sapratām, ka kontracepcijas jautājumos ir pārlieku daudz neskaidrību, kā arī ētiskais aspekts lika apšaubīt tās devumu. Tādēļ nācām, lai iemācītos atpazīt savu auglību un izmantot šo metodi ģimenes plānošanai. Kursi bija ļoti vērtīgi arī manam vīram, jo viņam būs labāka izpratne par mani, par to, kā darbojas sievietes organisms un kā to ietekmē hormoni.
Dace.

 

Vēlējos izprast sievietes ciklu un saprast pāra auglību un novērtēt, cik dabiski var plānot bērniņa ieņemšanu. Kursi deva lielu pārliecību par savām spējām iepazīt sievietes auglību un atpazīt auglīgos-neauglīgos periodus un paļauties uz tiem. Patika arī kursu neformālā vide.
Vita.

 

Sāku draudzēties ar puisi un saprotams, ka agrāk vai vēlāk mums būs seksuāla tuvība, un sāku domāt, ka tik maz zinu par sievietes un vīrieša reproduktīvo sistēmu. Kontracepciju nekādā gadījumā lietot nevēlos, tādēļ šī metode mani ļoti ieinteresēja. Katra nodarbība bija kā revolūcija manos līdzšinējos spriedumos un zināšanās. Nezināju pat vissvarīgākās pamatlietas. Ar lielu aizrautību pierakstu savus cikla novērojumus un milzīgu interesi sekoju tiem līdzi, gaidot, kas mani sagaida šajā reizē mērot rīta temperatūru. Vēlos pārrunāt šīs tēmas ar draugu.
Guna.

 

Lai īstenotu dabisko ģimenes plānošanu, gan sievietei, gan vīrietim jākļūst uzmanīgākiem vienam pret otru un pret īpašo Dieva dāvanu – auglību, kas var palikt neatklāts visskaistākais noslēpums tiem, kas nekad šo metodi nav izmēģinājuši. Sieviete kļūst uzmanīga pret sevi, “iemiesojas”, dzīvo saskaņā ar savu ķermeni, organisms vairs nav neatpazīts svešinieks, bet draugs. Vīrietis iemācās cienīt un ievērot sievietē notiekošo. Man šķiet, šādi tiešām vīrs un sieva kļūst par “vienu miesu”, tuvojoties Dieva radītajai mīlestībai, vienotībai. Un, tā kā šie novērojumi ir tik pragmatiski un uzskatāmi, var mierīgi un saprotami plānot bērniņu.
Ilze.

Exit mobile version